KONST / Litografier / Färglitografi 12154459
nr 1215 4459
Lars Hillersberg
(1937-2004), Sverige
Färglitografi, "Motorintresserad Kungdom". Signerad, numrerad 12/200. Motivet: 28x35 cm, löst blad
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 5 november 2018
kl 18:37:30
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
Lars Hillersberg
Läs mer om Lars Hillersberg